Afdrukken


Predikbeurten D.V. 1e kwartaal 2018:

Dag Datum Tijd Voorganger Info Schriftlezing Tekst
zondag 7 januari
09.30 uur Ds. G. Kater, Waarder - Driebruggen Bediening Heilige Doop Markus 10 : 1 - 16 Markus 10 : 15
    18.30 uur Ds. G. Kater, Waarder - Driebruggen   Hebreën 10 : 1 -18 Hebreën 10 :
zondag 14 januari 09.30 uur Ds. W.J. op 't Hof, Gameren   2 Korinthe 5 2 Korinthe 5 : 17
    18.30 uur Ds. W.J. op 't Hof, Gameren   Mattheus 18 : 15 - 18 Mattheus 18 : 15 - 18
HC Zondag 31 vr./antw. 83 en 84
zondag 21 januari
09.30 uur Ds. P. de Vries, Boven - Hardinxveld   Mattheus 14 : 13 - 36 Mattheus 14 : 16
    18.30 uur Ds. H. Juffer, Voorburg   Johannes 3 : 1 - 15 Johannes 3 : 8
zondag 28 januari
09.30 uur Leesdienst, Ouderling E. Verburg   Genesis 39 Genesis 39 : 9b
    18.30 uur Kand. G.J. Veldhuis, IJsselmuiden   Jozua 3 Jozua 3 : 3
zondag 4 februari
09.15 uur Ds. R.W. Mulder, Montfoort   Mattheus 8 : 18 - 35 Mattheus 8 : 23 - 27
    18.30 uur Ds. A. Kos, Middelharnis   Romeinen 6 : 1 - 14 Romeinen 6 : 10 en 11
HC Zondag 32
zondag 11 februari 09.30 uur Leesdienst, Ouderling J. Kroon
  Mattheus 26 : 57 - 68 Mattheus 26 : 59 - 53a
    18.30 uur Ds. J.P. Stoel, Waddinxveen   Romeinen 6 : 1 - 14 Romeinen 6 : 4 - 6
HC Zondag 33
zondag 18 februari 09.15 uur Ds. R.W. Mulder, Montfoort   Mattheus 26 : 1 - 16 Mattheus 26 : 1 - 5
    18.30 uur Ds. J.G. van Tilburg, Waddinxveen   Hebreën 5 Hebreën 5 : 7 en 8
zondag 25 februari 09.30 uur Ds. A. de Groot, Genemuiden Bediening Heilige Doop Exodus 12 : 21 - 28 Exodus 12 : 26 - 28
    18.30 uur Ds. A. de Groot, Genemuiden   Mattheus 23 : 37 - 39 Mattheus 12 : 37
zondag 4 maart 09.30 uur Ds. W. Nobel, Kesteren   Jesaja 53 Jesaja 53 : 6 en 7
    18.30 uur Ds. R.J. Oomen, Nederhemert   Mattheus 26 : 36 - 46 Mattheus 26 : 36 - 46 
zondag 11 maart 09.30 uur Ds. N. den Ouden   Mattheus 27 : 33 - 44 Mattheus 27 : 39 en 40
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Maleachi 4 Maleachi 4
HC Zondag 34
zondag 18 maart 09.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening Heilige Doop Mattheus 21 : 10 - 17 Mattheus 21 : 16
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Romeinen 1 : 18 - 32 Romeinen 1 : 23
HC Zondag 35
zondag 25 maart 09.30 uur Ds. D. Zoet, Ouddorp   Johannes 18 : 1 - 16 Johannes 18 : 12b
    18.30 uur Ds. D. Zoet, Ouddorp   Johannes 19 : 1 - 22 Johannes 19 : 19 en 20

 
Predikbeurten D.V. 2e kwartaal 2018:

Dag Datum Tijd Voorganger Info Schriftlezing Tekst
zondag 1 april
09.30 uur Ds. N. den Ouden 1e Paasdag Johannes 20 : 1 - 10 Johannes 20 : 6 en 7
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Johannes 20 : 11 - 18 Johannes 20 : 16
zondag 8 april 09.30 uur Ds. N. den Ouden Voorbereiding Heilig Avondmaal Hebreen 10 : 1 - 22 Hebreen 10 : 19 - 22
    18.30 uur Ds. A.C. Rijken, Gameren   Johannes 20 : 11 - 23 Johannes 20 : 19- 23
zondag 15 april
09.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening Heilig Avondmaal Hosea 2 : 13 - 22 Hosea 2 : 18 en 19
    18.30 uur Ds. N. den Ouden Dankzegging Heilig Avondmaal Hosea 2 : 13 - 22  Hosea 2 : 22b
zondag 22 april
09.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening Heilige Doop Genesis 5 : 1 - 24 Genesis 5 : 22 - 24
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Psalm 145 Psalm 145 : 22 - 24
HC Zondag 36
zondag 29 april
09.30 uur Ds. G.T. van Appeldoorn, Melissant   Johannes 7 : 1 - 10, 37 - 53 Johannes 7 : 37 en 8
    18.30 uur Ds. G.T. van Appeldoorn, Melissant   Johannes 14 : 15 - 31 Johannes 14 : 15 - 17
zondag 6 mei 09.30 uur Ds. N. den Ouden   Johannes 16 : 1 - 15 Johannes 16 : 13 en 14
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Ezechiël 33 : 1 - 11 Ezechiël 33 : 11
HC Zondag 37
zondag 13 mei 09.30 uur Ds. A. Vlietstra, Harskamp   Genesis 12 : 10 - 20 Genesis 12 : 10 - 20
    18.30 uur Ds. W. van Vlastuin, Wezep   Hebreën 10 : 1 - 22 Hebreën 10 : 1 - 22
zondag 20 mei 09.30 uur Ds. N. den Ouden 1e Pinksterdag Jesaja 44 : 1 - 5
Handelingen 2 : 1 - 13
Jesaja 44 : 3a
    18.30 uur Ds. N. den Ouden 1e Pinksterdag  Openbaringen 22 Openbaringen 22 : 17
zondag 27 mei 09.30 uur Ds. N. den Ouden   Romeinen 8 : 1 - 17 Romeinen 8 : 13 en 14
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Genesis 2 : 1 - 14 Genesis 2 : 3
HC Zondag 38
zondag 3 juni 09.30 uur Ouderling B.G. Ippel Leesdienst Johannes 10 : 1 - 16 Johannes 10 : 9a
    18.30 uur Ds. H. Juffer, Voorburg   Jesaja 43 : 18 - 44 : 8 Jesaja 44 : 1 - 5
zondag 10 juni 09.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening Heilige Doop Hebreeën 11 : 13 - 29 Hebreeën 11 : 23
    18.30 uur Ds. N. den Ouden Voorbereiding Heilig Avondmaal  Handelingen 9 : 1 - 9 Handelingen 9 : 5midden
zondag 17 juni 09.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening Heilig Avondmaal Handelingen 9 : 10 - 19 Handelingen 9 : 17
    18.30 uur Ds. N. den Ouden Dankzegging Heilig Avondmaal Handelingen 9 : 10 - 19 Handelingen 9 : 15 en 16
zondag 24 juni 9.30 uur Ouderling E.A. Klok   Romeinen 8 : 1 - 11 Romeinen 8 : 1 en 2
    18.30 uur Ds. G. Kater, Waarder   Psalm 36 Psalm 36 : 10

Predikbeurten D.V. 3e kwartaal 2018:

Dag Datum Tijd Voorganger Info Schriftlezing Tekst
zondag 1 juli 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Handelingen 9 : 17 - 31 Handelingen 9 : 22a
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Kolossensen 3 : 18 - 25 Kolossensen 3 : 18 - 25
HC Zondag 39
zondag 8 juli 9.15 uur Ds. R.W. Mulder, Montfoort   Handelingen 16 : 13 - 34 Handelingen 16 : 26 - 31
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Genesis 4 : 1 - 16 Genesis 4 : 8
HC Zondag 40
zondag 15 juli 9.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening Heilige Doop Handelingen 3 : 1 - 26 Handelingen 3 : 25 en 26
    18.30 uur Ds. N. den Ouden    Genesis 12 : 1 - 13 Genesis 12 : 1
zondag 22 juli 9.30 uur Ds. J. den Boer, Nieuwleusen   Mattheus 5 : 1 - 12 Mattheus 5 : 1 - 6
    14.30 uur Ds. J. den Boer, Nieuwleusen    Psalm 146 Psalm 146 : 5
zondag 29 juli 9.30 uur Leesdienst   Jeremia 17 : 1 - 18 Jeremia 17 : 9 en 19
    14.30 uur Ds. R.J. Oomen, Nederhemert   1 Koningen 17 : 1 - 16 1 Koningen 17 : 8 - 16
zondag 5 augustus 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Genesis 12 : 1 - 9 Genesis 12 : 7
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Genesis 12 : 10 - 20 Genesis 12 : 17a
zondag 12 augustus 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Genesis 13 Genesis 13 : 8
    18.30 uur Ds. N. den Ouden     Genesis 14 : 1 - 17 Genesis 14 : 14
zondag 19 augustus 9.30 uur Ds. N. den Ouden     Hebreen 7 : 1 - 22 Genesis 14 : 18 - 20 
    18.30 uur Ds. N. den Ouden     Genesis 15 Genesis 15 : 1 
zondag 26 augustus 9.30 uur Ds. A. den Hartog, Ochten   Johannes 16 : 5 - 15
Spreuken 1 : 20 - 33
Spreuken 1 : 23
    18.30 uur Ds. W. Pieters, Garderen   Psalm 103 Psalm 103 : 9
zondag 2 september 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Voorbereiding H.A. 1 Johannes 1 : 1 1 Johannes 1 : 9
    18.30 uur Ds. N. den Ouden     Genesis 2 Genesis 2 : 24
HC Zondag 41
zondag 9 september 9.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening H.A. 1 Johannes 1 1 Johannes 1 : 7b
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Dankzegging H.A. 1 Johannes 2 : 1 - 11 1 Johannes 2 : 6
zondag 16 september 9.30 uur Ds. N. den Ouden     2 Samuel 15 : 1 - 12 2 Samuel 15 : 1 - 12 
    18.30 uur Ds. P. den Ouden, Katwijk aan Zee   1 Petrus 1 : 1 - 9 1 Petrus 1 : 4 en 5
zondag 23 september 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Opening Winterwerk Johannes 5 : 25 - 47 Johannes 5 : 39
    18.30 uur Kand. W.J. Korving, Den Helder   Psalm 39 Psalm 39 : 13b
zondag 30 september 9.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening Heilige Doop Jozua 4 : 15 - 24 Jozua 4 : 21 en 22
    18.30 uur Ds. N. den Ouden     Daniël 6 : 1 - 11 Daniël 6 : 11

Predikbeurten D.V. 4e kwartaal 2018:

Dag Datum Tijd Voorganger Info Schriftlezing Tekst
zondag 7 oktober 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Filippensen 4 : 1 - 13 Filippensen 4 : 6 en 7
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   1 Korinthe 11 : 1 - 16 1 Korinthe 11 : 3
HC Zondag 41
zondag 14 oktober 9.15 uur Ds. R.W. Mulder, Montfoort   1 Koningen 3 :  1 -15 1 Koningen 3 :  9
    18.30 uur Ds. IJ.R. Bijl, Vriezenveen   Haggai 2 : 11 - 24 Haggai 2 : 16 en 19
zondag 21 oktober 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Filippensen 4 : 1 - 13  Filippensen 4 : 4
    18.30 uur Ds. N. den Ouden    Leviticus 19 : 29 - 37 Leviticus 19 : 35 - 37
zondag 28 oktober 9.15 uur Ds. R.W. Mulder, Montfoort   1 Koningen 3:16-28, 4:21-34 1 Koningen 3 : 28, 4 : 34
    18.30 uur Ds. N. de Ouden   Jakobus 3 Jakobus 3 : 
HC Zondag 43
zondag 4 november 9.30 uur Ds. N. den Ouden Bediening Heilige Doop Psalm 101 Psalm 101 : 2
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   1 Johannes 1 1 Johannes 1 : 8
HC Zondag 44 vr. 113, 114
zondag 11 november 9.30 uur Ds. D. Zoet, Ouddorp   Daniël 1 Daniël 1 : 5 - 9
    18.30 uur Ds. D. Zoet, Ouddorp   1 Koningen 19 : 1 - 18 1 Koningen 19 : 8 - 14
zondag 18 november 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Jeremia 22 : 24 - 30 Jeremia 22 : 29
    18.30 uur Ds. N. den Ouden     Galaten 3 : 19 - 29 Galaten 3 : 19 en 24
HC Zondag 44 vr. 115
zondag 25 november 9.30 uur Ds. D. Heesmerk, Oudekerk a/d IJssel   Jozua 5 : 13 - 6 : 27 Hebreën 11 : 30
    18.30 uur Ds. D. Heesmerk, Oudekerk a/d IJssel   Jozua 2 Hebreën 11 : 31
zondag 2 december 9.30 uur Ds. N. den Ouden Voorbereiding H.A.  Jeremia 23 : 1 - 8 Jeremia 23 : 3 en 5
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Lukas 18 : 1 - 8 Lukas 18 : 1
zondag 9 december 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Bediening H.A.  Jeremia 23 : 1 - 8 Jeremia 23 : 6b
    18.30 uur Ds. N. den Ouden   Dankzegging H.A.  Psalm 119 : 33 - 48 Psalm 119 : 40
zondag 16 december 9.30 uur Ds. N. den Ouden   Lukas 1 : 67 - 80 Lukas 1 : 78 en 79
    18.30 uur Ds. N. den Ouden     Lukas 11 : 5 - 13 Lukas 11 : 11 - 13
zondag 23 december 9.30 uur Ds. R.J. Oomen, Nederhemert   Lukas 1 : 57 - 80 Lukas 1 : 76 - 79
    18.30 uur Ds. M. Sligtenhorst, Rhenen   Genesis 3 Genesis 3 : 15, 20 en 21
zondag 30 december 9.30 uur Ds. A. de Groot, Genemuiden   Johannes 1 : 1 - 18 Johannes 1 : 11 - 13
    18.30 uur Ds. P. de Vries, Nunspeet   Lukas 2 : 22 - 40 Lukas 22 : 28 - 32