Afdrukken


Predikbeurten D.V. 1e kwartaal 2017:


Dag Datum Tijd Voorganger Info Schriftlezing Tekst
zondag 1 januari
09.30 uur Ds. R.W. Mulder Nieuwjaarsdag Lukas 13 : 1 - 9 Lukas 13 : 8 en 9
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Jesaja 42  Jesaja 42 : 16
zondag 8 januari 09.30uur Ds. H.J. van Marle, Wezep   Lukas 14 : 1 - 24 Lukas 14 : 17b, 18a en 21m
    18.30 uur Ds. H.J. van Marle, Wezep   Lukas 14 : 15 - 24 Lukas 14 : 22 en 23
zondag 15 januari
09.30 uur Ds. R.W. Mulder  

Mattheus 5 : 1 - 20

Mattheus 5 : 17 - 20
    18.30 uur Kand. T.A. Bakker, Katwijk   Johannes 1 : 19 - 34 Johannes 1 : 32 - 34
zondag 22 januari
09.30 uur Ds. R.W. Mulder Bediening Heilige Doop Psalm 102 Psalm 102 : 13 en 14
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Johannes 3 : 1 - 21 Johannes 3 : 16
HC Zondag 13 vr-antw. 33
zondag 29 januari
09.30 uur Ds. R.W. Mulder    Mattheus 5 : 1 - 26 Mattheus 5 : 21 - 26
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Lukas 19 : 1 - 10 Lukas 19 : 8 - 10
HC Zondag 13 vr-antw. 34
zondag 5 februari 09.30 uur Ds. R.W. Mulder   Mattheus 5 : 17 - 32 Mattheus 5 : 27 - 32
    18.30 uur Ds. A. den Hartog, Ochten   Mattheus 5 : 1 - 16 Mattheus 5 : 14 - 16
zondag 12 februari 09.30 uur Ds. R.W. Mulder    Mattheus 5 : 17 - 42 Mattheus 5 : 33 - 42
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder    Psalm 22
1 Petrus 3 : 1 - 22
1 Petrus 3 : 18
HC Zondag 15 vr-antw. 37
zondag 19 februari 09.30 uur Ds. R.W. Mulder    Mattheus 5 : 17 - 48 Mattheus 5 : 43 - 48
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Markus 15 : 1 - 15
2 Korinthe 5 : 18 - 21
Markus 15 : 14 en 15, 2 Korinthe 5 : 21
HC Zondag 15 vr-antw. 38 en 39
zondag 26 februari 09.30 uur Ds. A. de Groot, Genemuiden   Mattheus 26 : 36 - 46 Mattheus 26 : 42 en 44
    18.30 uur Ds. A. de Groot, Genemuiden   Hebreën 4 Hebreën 4 : 9
zondag 5 maart 09.30 uur Ds. R.W. Mulder    Johannes 12 : 1 - 26 Johannes 12 : 20 - 24
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Johannes 19 : 25 - 42 Johannes 19 : 30b en 42a
HC Zondag 16 vr-antw. 40 en 41
zondag 12 maart 09.30 uur Ds. R.W. Mulder  Voorbereiding H.A. Markus 14 : 10 - 31 Markus 14 : 27 - 31
    18.30 uur Ds. W. Nobel, Kesteren   Lukas 23 : 26 - 35 Lukas 23 : 34a
zondag 19 maart 09.30 uur Ds. R.W. Mulder  Bediening H.A. Markus 14 : 27 - 42 Markus 14 : 34
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder  Dankzegging H.A. Johannes 12 : 12 - 36 Johannes 12 : 25 en 26
zondag 26 maart 09.30 uur Ds. P. de Vries, Boven - Hardinxveld   Johannes 13 Johannes 13 : 8 - 10
    18.30 uur Ds. P. de Vries, Boven - Hardinxveld    Johannes 18 : 12 - 40 Johannes 18 : 37


 Predikbeurten D.V. 2e kwartaal 2017:

Dag Datum Tijd Voorganger Info Schriftlezing Tekst
zondag 2 april
09.30 uur Ds. R.W. Mulder Bediening Heilige Doop Psalm 22 Psalm 22 : 31a
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Romeinen 6 Romeinen 6 : 8
HC Zondag 16 vr./antw. 42 en 43
zondag 9 april 09.30 uur Ds. R.W. Mulder   Markus 15 : 1 - 28 Markus 15 : 27 en 28
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Markus 15 : 21 - 37 Markus 15 : 34
HC Zondag 16 vr./antw. 44
zondag 16 april
09.30 uur Ds. R.W. Mulder 1e Paasdag Markus 15 : 40 - 16 : 8 Markus 16 : 6 en 7
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder 1e Paasdag 1 Korinthe 6 1 Korinthe 6 : 14
HC Zondag 17
zondag 23 april
09.30 uur Ds. R.W. Mulder   Efeze 5 : 1 - 21 Efeze 5 : 14
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Johannes 17 Johannes 17 : 11a, 24
HC Zondag 18
zondag 30 april
09.30 uur Kand. T.A. Bakker, Katwijk aan Zee   Efeze 2 : 1 - 10 Efeze 2 : 5
    18.30 uur Ds. L Groenenberg, Oude - Beijerland   1 Petrus 1 : 1 - 12 1 Petrus 1 : 3
zondag 7 mei 09.30 uur Ds. R.W. Mulder   Romeinen 7 Romeinen 7 : 24 en 25
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   2 Thessalonicensen 1 en 2 2 Thessalonicensen 1 : 10 en 11
HC Zondag 19
zondag 14 mei 09.30 uur Ds. R.W. Mulder    Jesaja 57 Jesaja 57 : 15
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder    Johannes 16 : 1 - 15
Handelingen 10 : 44 - 48
Handelingen 10 : 45
HC Zondag 20
zondag 21 mei 09.30 uur Ds. R.W. Mulder    2 Samuel 12 : 12 - 23
Psalm 24
2 Samuel 12 : 7 en 8
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Johannes 10 : 1 - 30 Johannes 10 : 14 - 16
HC Zondag 21 vr./antw. 54 en 55
zondag 28 mei 09.30 uur Ds. A. Zweistra, Urk   1 Korinthe 15 : 35 - 58 1 Korinthe 15 : 54b - 57
    18.30 uur Ds. A. Zweistra, Urk   Romeinen 8 : 28 - 39 Romeinen 8 : 33 en 34
zondag 4 juni 09.30 uur Ds. R.W. Mulder  1e Pinksterdag Jesaja 4
Handelingen 4 : 1-4, 36-41
Jesaja 4 : 4
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder 1e Pinksterdag Johannes 14 Johannes 14 : 15 - 17
zondag 11 juni 09.30 uur Ds. R.W. Mulder  Voorbereiding H.A. Openbaringen 22 Openbaringen 22 : 17a
    18.30 uur Ds. A. Kos, Hardinxveld - Giessendam   Markus 4 : 21 - 25 Markus 4 : 21 - 25
zondag 18 juni 09.30 uur Ds. R.W. Mulder  Bediening H.A. Openbaringen 22 : 12 - 21 Openbaringen 22 : 17b
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder  Dankzegging en Nabtr. H.A. Johannes 4 : 10 - 43 Johannes 4 : 37 - 39
zondag 25 juni 09.30 uur Ds. J.C. den Ouden, Opheusden   Leviticus 11 : 9-12
Mattheus 13 : 24-30, 36-43
Mattheus 13 : 47 - 50
    18.30 uur Ds. J.C. den Ouden, Opheusden   Jesaja 1 : 1 - 20 Jesaja 1 : 18


  Predikbeurten D.V. 3e kwartaal 2017:

Dag Datum Tijd Voorganger Info Schriftlezing Tekst
zondag 2 juli
09.30 uur Ds. R.W. Mulder Bediening Heilige Doop Mattheus 21 : 1 - 17 Mattheus 21: 15b, 16
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Mattheus 26 : 17 - 46 Mattheus 26 : 17 en 28
HC Zondag 21 vr./antw. 56
zondag 9 juli 09.30 uur Ds. R.W. Mulder   2 Korinthe 2 : 14 - 4 : 6 2 Korinthe 4 : 1 - 6
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Lukas 20 : 27 - 47 Lukas 20 : 38
HC Zondag 22
zondag 16 juli
09.30 uur Ds. R.W. Mulder   Psalm 18 Psalm 18 : 30
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   2 Korinthe 5 : 11 - 21 2 Korinthe 5 : 19 en 21
HC Zondag 23
zondag 23 juli
09.30 uur Ds. G. Hendriks, Opheusden   Titus 1 : 10 - 2 : 10 Titus 2 : 11 - 14
    18.30 uur Ds. G. Hendriks, Opheusden   2 Korinthe 3 2 Korinthe 3 : 18
zondag 30 juli
09.30 uur Ds. N. van der Want, Barneveld   Genesis 16 Genesis 16 : 13
    18.30 uur Ds. W. Roos, Doornspijk   Psalm 1 Psalm : 6
zondag 6 augustus 09.30 uur Ds. J.G. van Tilburg, Waddinxveen   Prediker 1 Prediker 1 : 2
    18.30 uur Ds. J.G. van Tilburg, Waddinxveen   Openbaringen 3 : 14 - 22 Openbaringen 3 : 14a
zondag 13 augustus 09.30 uur Ds. R.W. Mulder   Mattheus 24 : 1 - 35 Mattheus 24 : 13
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder   Mattheus 9 : 35 - 10 : 20 Mattheus 9 : 37 en 38
zondag 20 augustus 09.30 uur Ds. R.W. Mulder Bediening Heilige Doop Psalm 146 Psalm 146 : 6c
    18.30 uur Ds. R.W. Mulder Afscheidsdienst
Ds. R. W. Mulder
Handelingen 20 : 17 - 38 Handelingen 20 : 32
zondag 27 augustus 09.30 uur Ds.W. van Vlastuin, Wezep   2 Samuel 12 : 1 - 25 2 Samuel 12 : 7
    18.30 uur Ds. J.P. Stoel, Waddinxveen   1 Korinthe 12 : 1 - 11 1 Korinthe 12 : 4
zondag 3 september 09.30 uur Ds. N.A. Donselaar, Nijkerk   Exodus 12 : 1 - 20
1 Korinthe 5 : 1 - 8
Exodus 12 : 15
    18.30 uur Ds. R. J. Oomen, Nederhemert   Galaten 3 : 1 - 18 Galaten 3 : 10
HC Zondag 24
zondag 10 september 09.30 uur Ds. G.T. van Appeldoorn, Melissant   Psalm 25 Psalm 25 : 11
    18.30 uur Ds. G.T. van Appeldoorn, Melissant   Psalm 63 Psalm 63 : 2 - 4
zondag 17 september 09.15 uur Ds. R.W. Mulder, Montfoort Opening Winterwerk Lukas 16 Lukas 16 : 31
    18.30 uur Ds. N. den Ouden, Sint - Maartensdijk   Johannes 8 : 1 - 12 Johannes 8 : 7b, 10b, 11
zondag 24 september 09.30 uur Ds. J.G. van Tilburg, Waddinxveen Voorbereiding Heilig Avondmaal Galaten 2 Galaten 2 : 19 en 20
    18.30 uur Ds. G. Meuleman, Ouddorp   Romeinen 7 : 14 - 26 Romeinen 7 : 24 en 25


Predikbeurten D.V. 4e kwartaal 2017:

Dag Datum Tijd Voorganger Info Schriftlezing Tekst
zondag 1 oktober
09.30 uur Ds. J.G. Blom, Kesteren Bediening Heilig Avondmaal Lukas 7 : 36 - 50 47a, 48b
    18.30 uur Ds. J.G. Blom, Kesteren Dankzegging Heilig Avondmaal Lukas 7 : 36 - 50 40
zondag 8 oktober 09.30 uur Ds. J.P. Stoel, Waddinxveen   Richteren 7 Richteren 7 : 20
    18.45 uur Ds. J.P. Stoel, Waddinxveen  Preekbespreking Jakobus 1 : 1 - 11 Jakobus 1 : 5
zondag 15 oktober
09.30 uur Ds. J.G. Blom, Kesteren   Markus 5 : 1 - 20  Markus 5 : 17 en 18
    18.30 uur  Ds. J.G. Blom, Kesteren   Efeze 2 : 1 - 14 Efeze 2: 8
HC Zondag 25
zondag 22 oktober
09.30 uur  Ds. H. de Greef, Nieuwe - Tonge   2 Petrus 1 : 16 - 21 2 Petrus 1 : 19
    18.30 uur  Ds. H. de Greef, Nieuwe - Tonge    Handelingen 8 : 26 - 40 Handelingen 8 : 36
HC Zondag 26
zondag 29 oktober
09.30 uur Ds. M.W. Muilwijk, Spijk   Lukas 15 Lukas 15 : 7 en 10
    18.30 uur  Ds. P.C. Hoek, Sommelsdijk   Psalm 2 Psalm 2 : 12
zondag 5 november 09.30 uur Ds. N. van de Want, Barneveld In teken van herdenking 500 jaar Reformatie 1 Koningen 8 : 1-14, 54-60 1 Koningen 8 : 57 en 58
    18.30 uur Ds. J. van Meggelen, Nieuw-Lekkerland   Handelingen 16 : 16 - 34 Handelingen 16 : 33
HC Zondag 27
zondag 12 november 09.30 uur Ds. C.M. Buijs, Elspeet   Psalm 42 Psalm 42 : 6
    18.30 uur Ds. C.M. Buijs, Elspeet    Psalm 42 Psalm 42 : 7
zondag 19 november 09.30 uur Ds. M.W. Muilwijk, Spijk   Jozua 24 : 1 - 28 Jozua 24 : 27
    18.30 uur Ds. A.P. Muilwijk, Loon op Zand   1 Timotheus 6 : 3 - 16 1 Timotheus 6 : 3 en 4
NG Artikel 7
zondag 26 november 09.30 uur Ds. A. den Hartog, Ochtend   Markus 6 : 30 - 44
Johannes 6 : 5 - 13
Markus 6 : 37midden
    18.30 uur Ds. A. den Hartog, Ochten   Markus 6 : 45 - 56
Johannes 6 : 14 - 29
Markus 6 : 52
zondag 3 december 09.15 uur Ds. R.W. Mulder, Montfoort 1e Adventszondag Jesaja 11 Jesaja 11 : 10
    18.30 uur Ds. G.T. van Appeldoorn, Melissant   Jesaja 42 Jesaja 42 : 1
zondag 10 december 09.30 uur Ds. A.C. Rijken, Gameren 2e Adventszondag Genesis 12 : 1 - 9 Genesis 12 : 3b
    18.30 uur Ds. A.C. Rijken, Gameren    Johann 6 : 35 - 58 Johannes 6 : 35
HC Zondag 28
zondag 17 december 09.30 uur Ds. W.J. op 't Hof, Gameren Voorbereiding H.A. Mattheus 22 : 1 - 14 Mattheus 22 : 3 en 12
    18.30 uur Ds. W.J. op 't Hof, Gameren    Mattheus 26 : 17 - 30 Mattheus 26 : 26 - 29
HC Zondag 29
zondag 24 december 09.30 uur Ds. M.W. Muilwijk, Spijk Bediening H.A. Lukas 1 : 39 - 56 Lukas 1 :  49
    18.30 uur Ds. M.W. Muilwijk, Spijk  Dankzegging H.A. Lukas 1 : 39 - 56 Lukas 1 : 52 en 53
zondag 31 december 9.15 uur Ds. R.W. Mulder, Montfoort Oudejaarsdag 2 Petrus 3 2 Petrus 3 : 11
    16.00 uur Ds. D. Zoet, Ouddorp   Openbaringen 21 : 1 - 8 Openbaringen 21 : 6